Ścieżka:

Szanowni Państwo,

od 1 do 31 lipca 2020 r. w siedzibie Urzędu Gminy Suchy Las, ul. Szkolna 13, 62-002 Suchy Las oraz w BIP Urzędu Gminy ma miejsce ponowne wyłożenie do publicznego wglądu 3 projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, w tym dwóch planów niezmiernie istotnych dla naszego osiedla (plan nr 1 oraz plan nr 2):

  1. Złotniki - rejon ulicy Łagiewnickiej (Złotniki Park). Dyskusja publiczna nad projektem mpzp odbędzie się w dniu 13 lipca 2020 r. (poniedziałek) o godz. 15:00, w sali widowiskowej CKiBP, ul. Szkolna 16, Suchy Las. Szczegóły: http://bip.suchylas.pl/ogloszenie/1036/obwieszczenie-o-ponownym-wylozeniu-do-publicznego-wgladu-projektu-miejscowego-planu-zagospodarowania-przestrzennego-zlotniki-rejon-ulicy-lagiewnickiej/
  2. Złotniki – Północny Zachód (rejon ulicy Kochanowskiego) - Dyskusja publiczna nad projektem mpzp odbędzie się w dniu 13 lipca 2020 r. (poniedziałek) o godz. 17:30, w sali widowiskowej CKiBP, ul. Szkolna 16, Suchy Las. Szczegóły: http://bip.suchylas.pl/ogloszenie/1037/obwieszczenie-o-trzecim-wylozeniu-do-publicznego-wgladu-projektu-miejscowego-planu-zagospodarowania-przestrzennego-zlotniki-polnocny-zachod/
  3. Złotniki - działka o numerze ewidencyjnym 295/3 (zmiana linii zabudowy)  - Dyskusja publiczna nad projektem mpzp odbędzie się w dniu 20 lipca 2020 r. (poniedziałek) o godz. 17:30, w sali widowiskowej CKiBP, ul. Szkolna 16, Suchy Las. http://bip.suchylas.pl/ogloszenie/1039/obwieszczenie-o-wylozeniu-do-publicznego-wgladu-projektu-miejscowego-planu-zagospodarowania-przestrzennego-w-zlotnikach-na-terenie-dzialki-o-numerze-ewidencyjnym-2953/

Uwagi można składać na piśmie, na adres: Urząd Gminy Suchy Las, ul. Szkolna 13, 62-002 Suchy Las, z podaniem imienia, nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej, adresu, przedmiotu uwagi oraz oznaczeniem nieruchomości, której dotyczy, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 19 sierpnia 2020 r.

Jednocześnie przypominamy, że do poprzednich wyłożeń planów nr 1 oraz nr 2 przewodniczący Zarządu Osiedla złożył stosowne wnioski i uwagi wyprecowane podczas spotkań konsultacyjnych z mieszkańcami.

Zapraszamy na debaty!

 

Radni Gminy Suchy Las

(-) Michał Przybylski

(-) Grzegorz Słowiński

Konkurs Dzień Dziecka i Dzień Matki 2020

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, przedstawiamy wyróżnione prace konkursowe. Zabawa, którą zaproponowaliśmy stanowiła namiastkę imprezy, którą corocznie Zarząd Osiedla wraz z Paniami z Koła Gospodyń Wiejskich organizował dla najmłodszych mieszkańców Osiedla Złotniki – Osiedle. W tym roku nie było to możliwe, ale mamy nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normalności i będziemy mogli się spotykać w naszym ogrodzie. Ale póki co, to dbajcie o swoje zdrowie i przestrzegajcie wszystkich zaleceń. Rodziców autorów prac oraz zdjęć prosimy o skontaktowanie się z przewodniczącym Grzegorzem Słowińskim celem odebrania nagród.

Za kilka dni - 1 czerwca świętować będą nasi najmłodsi mieszkańcy osiedla. Co roku, w tym okresie Zarząd Osiedla oraz Panie z Koła Gospodyń organizowali specjalny festyn. Wasze Mamy, przy dobrej kawie i placku z kruszonką miały okazję na sąsiedzkie pogawędki i chwilę odpoczynku. Wy sadziliście rośliny, lepiliście chrząszcze i żuki. Graliście w gry zręcznościowe, zajadaliście pieczone banany, gofry, lody i oczywiście cukrową watę. Było po prostu fajnie.

Wszyscy wiemy, że w tym roku nie możemy w taki sposób spędzić Dnia Matki i Dnia Dziecka, ale możemy zrobić to inaczej. Proponujemy zatem 3 konkursy:

Bardzo dziękujemy wszystkim za sprawne przeprowadzenie akcji MASECZKA DLA SENIORA, o której możecie Państwo przeczytać w ostatnim numerze Gazety Sucholeskiej. Cieszymy się, że mogliśmy w niej uczestniczyć. Dotarło do nas wiele miłych słów oceniających to przedsięwzięcie, co najlepiej świadczy o jej powodzeniu.  Przy okazji, przypominamy, że zgodnie z uchwałą Zarządu Osiedla ZŁOTNIKI – OSIEDLE, zakupiliśmy dla naszych mieszkańców 500 maseczek, które zostały zapakowane przez członkinie naszego Zarządu: Basię Pawłowską, Kasię Sobek oraz Kasię Dudzińską w specjalne woreczki. Tak przygotowane maseczki przeszły kilkudniową kwarantannę i będą począwszy od najbliższego weekendu, dystrybuowane wśród naszych mieszkańców. Zapotrzebowania, adres + ilość maseczek, która nie powinna przekraczać ilości domowników proszę zgłaszać mailem lub SMS-em:

  • Michałowi Przybylskiemu – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub +48 602 618 249 (zachodnia część osiedla)
  • Grzegorzowi Słowińskiemu – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub +48 537 333 131 (wschodnia część osiedla)
  • Marcinowi Kołodziejczakowi – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub +48 600 108 083 (Złotniki Park)

Liczy się kolejność zgłoszeń do wyczerpania zapasów.