Ścieżka:

19 listopada 2017 r.

Zarząd Osiedla oraz Koło Gospodyń Wiejskich serdecznie zapraszają wszystkich Mieszkańców naszego Osiedla na tradycyjną  WIGILIĘ OSIEDLOWĄ, która odbędzie się 9 grudnia 2017 r. (sobota) o godzinie 16.00 (ul. Żukowa 14). Podczas wigilii: wspólne kolędowanie pod ogrodową wiatą, odwiedziny Św. Mikołaja, który wręczy młodszym dzieciom obecnym na spotkaniu okolicznościowe paczki, życzenia bożonarodzeniowo-noworoczne oraz spotkanie dorosłych Mieszkańców przy ognisku - biesiada wigilijna.

 

Podobnie jak w latach ubiegłych, w miarę możliwości prosimy o wkład w kulinarną jakość wigilijnego stołu. Wszelkie inicjatywy sąsiedzkie w tym zakresie będą mile widziane!

Uwaga!

Rodziców młodszych dzieci w wieku od 3 do 13 lat (roczniki od 2004 do 2014) , które przybędą na wigilię i chcą się spotkać ze Świętym Mikołajem prosimy o poinformowanie o tym fakcie Zarząd Osiedla w terminie do 30 listopada br. mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., ewentualnie telefonicznie – kom. +48 537 333 131. Proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz rocznik. Gwiazdor z pewnością nie pojawi się z pustym workiem.


Serdecznie Państwa zapraszamy do czynnego włączenia się w akcję

SĄSIEDZKA PACZKA

na rzecz potrzebujących osób ze Złotnik. Prosimy o zakupienie i dostarczenie na wigilię produktów o długim terminie przydatności do spożycia, np. herbata, kakao, ryż, makaron, kasza, mąka, cukier, olej, dżem, słodycze, płatki śniadaniowe, konserwy mięsne i rybne, warzywa, owoce w puszkach, a także środki czystości.


(-) Elżbieta Raflik
Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich
ZŁOTNIKI - OSIEDLE

(-) Grzegorz Słowiński
Przewodniczący Zarządu Osiedla
ZŁOTNIKI - OSIEDLE

(-) Michał Przybylski
Radny Gminy Suchy Las


 

2017 sasiedzka paczkahttps://www.facebook.com/zlotnikiosiedle/