Ścieżka:

Szanowni Państwo,
w związku z coraz częściej powtarzającymi się uciążliwymi incydentami związanymi z wynajmem świetlicy osiedlowej przy ul. Żukowej w Złotnikach, zwróciliśmy się z prośbą do wójta o skuteczne i szybkie rozwiązanie problemu nocnych imprez organizowanych przez wynajmujących świetlicę. Stanowią one sporą uciążliwość dla mieszkańców, ponieważ rozbawieni uczestnicy często przenoszą  imprezę z sali do ogrodu lub pod wiatę.

Szczególnie uciążliwe są tzw. "osiemnastki". Właśnie tego typu impreza została zorganizowana ze środy na czwartek - 21/22 lutego 2018 r. Około godziny 00:30, rozbawieni uczestnicy zabawy odpalili fajerwerki. Poproszono o interwencję Policję. Niestety Policja nie pojawiła się.

Ponadto, z pozyskanych informacji od mieszkańców wynika, że bezpośredni sąsiedzi, którzy interweniowali w sprawie ciszy zostali zelżeni dość niewybrednym językiem.

Mając na uwadze powyższe, po uzyskaniu odpowiedzi od wójta, zostanie zorganizowane w przedmiotowej sprawie specjalne spotkanie zainteresowanych mieszkańców.

(-) Grzegorz Słowiński
Przewodniczący Zarządu Osiedla Złotniki-Osiedle

(-) Michał Przybylski
Radny Gminy Suchy Las