Ścieżka:

15 listopada 2019 r.

Zarząd Osiedla oraz Koło Gospodyń Wiejskich serdecznie zapraszają wszystkich Mieszkańców naszego Osiedla na tradycyjną  WIGILIĘ OSIEDLOWĄ, która odbędzie się 14 grudnia 2019 r. (sobota) o godzinie 16.00 (ul. Żukowa 14)

Podczas wigilii: wspólne kolędowanie pod ogrodową wiatą, odwiedziny Św. Mikołaja, który wręczy młodszym dzieciom obecnym na spotkaniu okolicznościowe paczki, życzenia świąteczne i noworoczne oraz spotkanie dorosłych Mieszkańców przy ognisku - biesiada wigilijna.

Uwaga!

Rodziców młodszych dzieci w wieku od 2 do 12 lat (roczniki od 2007 do 2017), które przybędą na wigilię i chcą się spotkać ze Świętym Mikołajem prosimy o poinformowanie o tym fakcie Zarząd Osiedla w terminie do 30 listopada br. mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., ewentualnie telefonicznie – kom. +48 537 333 131. Proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz rocznik. Gwiazdor z pewnością nie pojawi się z pustym workiem.

W tym roku można zamówić paczki specjalne: dla dzieci chorych na cukrzycę oraz dla dzieci będących na diecie bezglutenowej. Stosowną informację proszę zaznaczyć przy składaniu zamówienia na paczkę.


Podobnie, jak w latach ubiegłych serdecznie Państwa zapraszamy do czynnego włączenia się w akcję SĄSIEDZKA PACZKA na rzecz potrzebujących osób ze Złotnik Osiedla. Prosimy o zakupienie i dostarczenie na wigilię produktów o długim terminie przydatności do spożycia, np. herbata, kakao, ryż, makaron, kasza, mąka, cukier, olej, dżem, słodycze, płatki śniadaniowe, konserwy mięsne i rybne, warzywa, owoce w puszkach, a także środki czystości. W latach poprzednich nasza akcja zawsze stanowiła realną pomoc dla naszych sąsiadów. Niech w tym roku będzie podobnie.


(-) Elżbieta Raflik
Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich
ZŁOTNIKI - OSIEDLE

(-) Grzegorz Słowiński
Przewodniczący Zarządu Osiedla
ZŁOTNIKI - OSIEDLE
Radny Gminy Suchy Las

(-) Michał Przybylski
Radny Gminy Suchy Las