Ścieżka:

Szanowni Państwo,
Mieszkańcy Gminy Suchy Las
Gmina Suchy Las, 6. najbogatsza gmina w Polsce, nie rozwiązuje problemu zanieczyszczonego powietrza. Smog niszczy zdrowie nasze i naszych rodzin. Ten problem możemy rozwiązać wspólnie. Prosimy zatem o podpisanie listy poparcia dla petycji do Wójta i Rady Gminy! Pozwólmy mniej zamożnym Mieszkańcom na gminne dofinansowanie i pomoc organizacyjną w wymianie starych pieców!  

Pozdrawiamy

(-) Piotr Tatarkiewicz (-) Anna Ohirko (-) Urszula Habrych (-) Wojciech Ptak (-) Grzegorz Niewiadomski (-) Ewa Korek (-) Michał Puk (-) Michał Dziedzic (-) Jarosław Ślęzak (-) Maciej Kachlicki (-) Agnieszka Michalec-Dziedzic (-) Małgorzata Salwa-Haibach (-) Zuzanna Kachlicka (-) Krzysztof Golanowski


Wniosek można poprzeć także poprzez stronę: https://www.petycjeonline.com/uchwala_antysmogowa_w_suchym_lesie
W załączeniu przesyłamy petycję oraz listę poparcia. Prosimy  o nienumerowanie stron listy poparcia. Na odbiór wypełnionych list poparcia możesz umówić się z nami, pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wkrótce będziemy zbierać podpisy pukając do naszych sąsiadów. Będziemy też na bieżąco informować o punktach, gdzie będą dostępne listy poparcia, a także o spotkaniach z mieszkańcami, na których będzie można podpisać listy.


Zachęcamy do poparcia tej inicjatywy!

(-) Michał Przybylski
(-) Grzegorz Słowiński