Ścieżka:

Bardzo dziękujemy wszystkim za sprawne przeprowadzenie akcji MASECZKA DLA SENIORA, o której możecie Państwo przeczytać w ostatnim numerze Gazety Sucholeskiej. Cieszymy się, że mogliśmy w niej uczestniczyć. Dotarło do nas wiele miłych słów oceniających to przedsięwzięcie, co najlepiej świadczy o jej powodzeniu.  Przy okazji, przypominamy, że zgodnie z uchwałą Zarządu Osiedla ZŁOTNIKI – OSIEDLE, zakupiliśmy dla naszych mieszkańców 500 maseczek, które zostały zapakowane przez członkinie naszego Zarządu: Basię Pawłowską, Kasię Sobek oraz Kasię Dudzińską w specjalne woreczki. Tak przygotowane maseczki przeszły kilkudniową kwarantannę i będą począwszy od najbliższego weekendu, dystrybuowane wśród naszych mieszkańców. Zapotrzebowania, adres + ilość maseczek, która nie powinna przekraczać ilości domowników proszę zgłaszać mailem lub SMS-em:

  • Michałowi Przybylskiemu – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub +48 602 618 249 (zachodnia część osiedla)
  • Grzegorzowi Słowińskiemu – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub +48 537 333 131 (wschodnia część osiedla)
  • Marcinowi Kołodziejczakowi – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub +48 600 108 083 (Złotniki Park)

Liczy się kolejność zgłoszeń do wyczerpania zapasów.