Ścieżka:

Za kilka dni - 1 czerwca świętować będą nasi najmłodsi mieszkańcy osiedla. Co roku, w tym okresie Zarząd Osiedla oraz Panie z Koła Gospodyń organizowali specjalny festyn. Wasze Mamy, przy dobrej kawie i placku z kruszonką miały okazję na sąsiedzkie pogawędki i chwilę odpoczynku. Wy sadziliście rośliny, lepiliście chrząszcze i żuki. Graliście w gry zręcznościowe, zajadaliście pieczone banany, gofry, lody i oczywiście cukrową watę. Było po prostu fajnie.

Wszyscy wiemy, że w tym roku nie możemy w taki sposób spędzić Dnia Matki i Dnia Dziecka, ale możemy zrobić to inaczej. Proponujemy zatem 3 konkursy:

  • Konkurs plastyczny dla przedszkolaków i uczniów klas 1-3. Temat: "Moja Mama". Przesyłamy tylko jeden podpisany rysunek
  • Konkurs literacki dla uczniów klas 4-6. Temat: "Czy szkoła powinna być on-line?". Przesyłamy tylko jeden tekst napisany własnoręcznie. Tekst musi się zmieścić na jednej stronie kartki A4. Nie może być napisany komputerowo
  • Konkurs fotograficzny dla uczniów klas 7-8 oraz młodzieży szkół średnich. Temat: "Czas pandemii na moim Osiedlu". Przysyłamy tylko jedno zdjęcie"

Wszystkie prace powinny być podpisane w prawym dolnym narożniku imieniem i pierwszą literką nazwiska. Obiecujemy, że wszystkie przesłane prace dzieci z Osiedla Złotniki-Osiedle zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej oraz na profilu FB.

Autorzy zdobędą artystyczną sławę, która daleko wykroczy poza granicę naszego osiedla. Kto wie, może dla wielu z Was będzie to początek wielkiej kariery!

………………………………………..

Prace przesyłamy w pliku jpg na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 1 czerwca 2020 r.