Ścieżka:

Szanowni Mieszkańcy,
przez wiele ostatnich lat organizowaliśmy mnóstwo imprez i uroczystości osiedlowych. W tym roku nie byłoby inaczej, ale doskonale znany na całym świecie problem, bardzo skutecznie pokrzyżował nam plany. Postanowiliśmy ten trudny okres przeczekać i nie organizować żadnych przedsięwzięć, które mogłyby stanowić zagrożenie dla Was i dla Waszych najbliższych.
Jednak nawet w tak trudnych warunkach można coś wspólnie robić. Udało się, na krótko przed pandemią, zorganizować dwa kameralne, ale klimatyczne koncerty z okazji Walentynek oraz Dnia Kobiet. Na przełomie maja i czerwca zorganizowaliśmy Dzień Dziecka/ Dzień Matki w formie na jaką pozwalała ówczesna sytuacja epidemiologiczna. Musieliśmy jednak zrezygnować z tego, co dla nas wszystkich jest najważniejsze – wspólnych spotkań, ubarwionych sąsiedzkimi pogawędkami.
W połowie listopada zawsze organizowaliśmy wieczorki patriotyczne. Stały się one naszą osiedlową tradycją. Nie chcielibyśmy jej przerwać, dlatego w tym roku, zamiast wieczornicy proponujemy … Złotnicki Festiwal Piosenek Patriotycznych. Zapraszamy wszystkich, którzy lubią śpiew i historię. Jak to zorganizujemy?
Zasady są proste:
1. Każdy uczestnik musi być mieszkańcem naszego osiedla.
2. Nie ma ani dolnej, ani też górnej granicy wiekowej.
3. Uczestnik przesyła swój klip video na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4. Wiadomość musi być podpisana: Imię i nazwisko oraz ulica.
5. Maksymalna długość utworu - 3 minuty.
6. Termin przesłania klipów od dziś do 6.11.2020 (piątek).
5. W każdej grupie wiekowej (A, B, C, D, E) przewidujemy 3 nagrody.
6. Grupy wiekowe to:
A. przedszkolaki i młodsi,
B. klasy 1-4 SP
C. klasy 5-8 SP
D. uczniowie szkół ponadpodstawowych
E. dorośli
7. Pierwszych 10 zgłoszonych uczestników otrzyma Flagę Polski, którą będzie można z dumą wywiesić 11 listopada na swoim domu.
8. Każdy utwór zaprezentujemy na osiedlowym FB (przesłanie klipu jest automatycznie zgodą na jego publikacje).
9. Jury tworzą członkowie Zarządu Osiedla: Kasia Dudzińska, Marcin Kołodziejczak , Basia Pawłowska, Kasia Sobek oraz Grzegorz Słowiński i Michał Przybylski.
Czekamy na piosenki!
2020 zfpp