Ścieżka:

Informacja od Gwiazdorka:

 


… serdecznie dziękuję wszystkim dzieciom Złotnik Osiedla za przybycie na spotkanie ze mną. Dzięki temu mogłem rozdać prawie 170 paczek i tyle samo upominków od złotnickiego Dentysty z gabinetu ProDentis. Pamiętajcie, po zjedzeniu tylu słodyczy należy koniecznie wyczyścić zęby.

Było mi bardzo miło odwiedzić Was. Cieszę się, że udało nam się zrobić kilka fajnych zdjęć. Mam nadzieję, że jak przyjadę w przyszłym roku, to spotkamy się znów pod wiatą w Waszym Ogrodzie przy ul. Żukowej. Bardzo dziękuję za pomoc Zarządowi Waszego Osiedla i Waszym rodzicom za odpowiedzialną, pełną troski postawę i przestrzeganie reżimu sanitarnego. Dzięki temu nasze spotkanie było w pełni bezpieczne.

Do zobaczenia za rok!

***

W imieniu obdarowanych, słowa podziękowania przekazujemy współpracującym z nami osiedlowym sklepom: CHRZAN, WARZYWNIAK NA ZIELONEJ oraz MAR-WIT, w których mieszkańcy mogli zostawić zakupione produkty. Nie zawiedli nas, od lat współpracujący z nami przedsiębiorcy: BGR Developer, POLYCON, SUMARIS  i inni, których wpłaty umożliwiły zakup niezbędnych produktów. Specjalny upominek, mający wymiar edukacyjny ufundował także gabinet stomatologiczny ProDentis. Dziękujemy również za okazaną pomoc p. dyrektor Sylwii Malenowskiej z Ośrodka Pomocy Społecznej w Suchym Lesie oraz ks. proboszczowi Jakubowi Knychale z Parafii w Złotnikach.

2020 plakat wigilia