Ścieżka:

Podobnie, jak w latach ubiegłych, również w tym roku zorganizowaliśmy osiedlową akcję SĄSIEDZKA PACZKA. Ofiarność ludzi dobrej woli w tym szczególnym, bo pandemicznym roku, przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Dzięki mobilizacji i zaangażowaniu naszych mieszkańców oraz przedsiębiorców, wielu naszych sąsiadów spędzi Święta Bożego Narodzenia radośnie, godnie i w dostatku. W sumie przekazaliśmy 10 ogromnych – 35. kilogramowych paczek żywnościowych oraz chemię gospodarczą. Dwóch radnych o niemałej masie własnej, miało co robić. Serdecznie wszystkim Państwu dziękujemy!

 

W imieniu obdarowanych, słowa podziękowania przekazujemy również współpracującym z nami osiedlowym sklepom: CHRZAN, WARZYWNIAK NA ZIELONEJ oraz MAR-WIT, w których mieszkańcy mogli zostawić zakupione produkty.

Nie zawiedli nas, od lat współpracujący z nami przedsiębiorcy: BGR Developer, POLYCON, SUMARIS  i inni, których wpłaty umożliwiły zakup niezbędnych produktów. Specjalny upominek, mający wymiar edukacyjny ufundował także gabinet stomatologiczny ProDentis.

Dziękujemy również za okazaną pomoc p. dyrektor Sylwii Malenowskiej z Ośrodka Pomocy Społecznej w Suchym Lesie oraz ks. proboszczowi Jakubowi Knychale z Parafii pw. św. Joanny Beretty-Molli w Złotnikach.

(-) Zarząd Osiedla
(-) Koło Gospodyń Wiejskich

131920589 694298897944505 7204355632234892807 n