Ścieżka:

Wypełnij ankietę, zajmie Ci to najwyżej 5 minut:

https://suchylas.konsultacjejst.pl/konsultacje/01793bdd-c5b4-4c08-ab2e-610d9e61f3ff


 

Szanowni Państwo,

Zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej naszej opinii o planowanym rozwoju bazy oświatowej wraz z infrastrukturą sportową oraz rekreacyjną w Złotnikach.

Przypominamy, że pierwsze kroki w celu zbudowania w naszej miejscowości szkoły podstawowej już uczyniono. Zakupiono bowiem grunt przy ul. Lazurytowej (Złotniki Park), a wcześniej przyjęto miejscowe plany umożliwiające budowę szkoły i jej właściwą obsługę komunikacyjną.

Szkoła podstawowa w Złotnikach już dziś mogłaby liczyć na ponad 400 uczennic i uczniów. Z całą pewnością z oferty tej szkoły skorzystaliby również młodzi mieszkańcy Jelonka oraz Złotkowa. Tymczasem ponad 320 uczniów z naszej gminy codziennie dojeżdża do szkól podstawowych w Poznaniu.

W ostatnich kilku latach rozpoczęła się nieunikniona urbanizacja Złotnik. Obecnie jest nas ponad 3,5 tys. Jednak za kilka lat w Złotnikach będzie mieszkało przynajmniej 5,5 tys. mieszkańców.

Szkoła, ogólnodostępne tereny zielone, boiska sportowe są zatem niezbędne. Musimy jednak wykazać, że nam na tym zależy, że nie pozostajemy obojętni, lecz zdeterminowani. To od naszej postawy zależy, kiedy taka infrastruktura społeczna powstanie.

Wierzymy, że szkoła będzie nie tylko placówką, nowoczesną i zasobną materialnie, ale przede wszystkim wykształci uczniów na wrażliwych, dobrych i odpowiedzialnych ludzi. Stanie się też instytucją integrującą lokalną społeczność. Takiej szkoły potrzebujemy i na taką szkołę zasługują nasze dzieci!

Jeśli podzielacie nasz pogląd o konieczności budowy w Złotnikach szkoły podstawowej, boisk sportowych oraz ogólnodostępnych terenów zielonych to zwracamy uwagę na kluczowy w ankiecie punkt 13:

 

2021 05 sp zlotniki 13

 

Wypełnij zatem ankietę, zajmie Ci to najwyżej 5 minut:

https://suchylas.konsultacjejst.pl/konsultacje/01793bdd-c5b4-4c08-ab2e-610d9e61f3ff


Uwaga!

Jeśli masz problem z wypełnieniem ankiety, to zapewniamy pomoc mobilną – dojedziemy do Ciebie z tabletem. Zapraszamy również do naszych domów:

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Złotniki, ul. Łagiewnicka 19A    

kom. 537 333 131

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Złotniki, ul. Bluszczowa 1A        

kom. 602 618 249

 

Z poważaniem

Radni Gminy Suchy Las (Złotniki – Złotkowo)

(-) Włodzimierz Majewski

(-) Michał Przybylski

(-) Grzegorz Słowiński