Ścieżka:

14 listopada 2018 r.

Dezyzja o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy firmy Bioten Sp z o.o. hali z instalacją do produkcji frakcji biomasy (biododatku drugiej generacji do biokomponentu) z tłuszczów pochodzenia roślinnego na działce ewidencyjnej 100/9, obręb Złotkowo, przy ul. Poznańskiej w Złotkowie, gm. Suchy Las, powiat poznański.


31 października 2018 r.

Obwieszczenie o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy Bioten Sp. z o.o. na działce nr ew. 100/9, obręb Złotkowo przy ul. Sobockiej w Złotkowie.


30 października 2018 r.

UZUPEŁNIENIE RAPORTU O ODDZIAŁYWANIU PRZEDSIĘWZIĘCIA NA ŚRODOWISKO. Inwestor: Bioten sp. z o.o., ul. Lutycka 93, 60-478 Poznań. Przedsięwzięcie: Budowa hali z instalacją do produkcji frakcji biomasy (biododatku drugiej generacji do biokomponentu) z tłuszczów pochodzenia roślinnego na działce ewidencyjnej o nr 100/9, obręb: Złotkowo, przy ulicy Poznańskiej w Złotkowie, gmina Suchy Las, powiat poznański.


 20 września 2018 r.

Odpowiedź na zapytanie radnej Agnieszki Targońskiej w sprawie budowy hali z instalacją do produkcji frakcji biomasy (biododatku drugiej generacji do biokomponentu) z tłuszczów pochodzenia roślinnego na działce ewidencyjnej 100/9, obręb Złotkowo, przy ul. Poznańskiej w Złotkowie, gm. Suchy Las, powiat poznański.


18 sierpnia 2018 r.

Posiedzenie Komisji Komunalnej i Ochrony Środowiska z dnia 18.08.21 r. Spotkanie z przedstawicielami firmy BIOTEN w sprawie budowy hali z instalacją do produkcji frakcji biomasy z tłuszczów pochodzenia roślinnego na działce ewidencyjnej nr 109/1 znajdującej się w Złotkowie przy ul. Sobockiej/ Poznańskiej. Protokół ...


13 sierpnia 2018 r.

  1. Pismo radnego Michała Przybylskiego dotyczące postępowania administracyjnego w sprawie uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla planowanego przedsięwzięcia polegającego na budowie hali z instalacją do produkcji frakcji biomasy (biododatku drugiej generacji do biokomponentu) z tłuszczów pochodzenia roślinnego na działce ewidencyjnej 100/9, obręb Złotkowo, przy ul. Poznańskiej w Złotkowie, gm. Suchy Las, powiat poznański, którego inwestorem jest firma Bioten Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Lutyckiej 93 w Poznaniu.
  2. Przypominamy, że zgodnie z wcześniejszymi informacjami, dziś mija termin zgłaszania swoich indywidualnych uwag do tego przedsięwzięcia. Uwagi można składać nie tylko ustnie w Urzędzie Gminy, ale również pisemnie i pocztą elektroniczną (mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Można też przesyłać nam kopię swojego maila (DW) na adresy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W mailu, proszę zaznaczyć, że sprawa dotyczy: Postępowania administracyjnego w sprawie uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla planowanego przedsięwzięcia polegającego na budowie hali z instalacją do produkcji frakcji biomasy (biododatku drugiej generacji do biokomponentu) z tłuszczów pochodzenia roślinnego na działce ewidencyjnej 100/9, obręb Złotkowo, przy ul. Poznańskiej w Złotkowie, gm. Suchy Las, powiat poznański, którego inwestorem jest firma Bioten Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Lutyckiej 93 w Poznaniu.
  3. Pismo Zarządu Osiedla Złotniki-Osiedle skierowane do wójta Grzegorza Wojtery w odowiedzi na pismo z dnia 10 lipca 2018 r.

12 sierpnia 2018 r.

W związku z pismem wójta z dnia 10.07.2018 r. z inicjatywy Zarządu Osiedla Złotniki - Osiedle w dniu dzisiejszym została przeprowadzona akcja zbierania podpisów wyrażająca dezaprobatę do zlokalizowania inwestycji polegajacej na budowie hali z instalacją do produkcji frakcji biomasy z tłuszczów pochodzenia roślinnego na działce ewidencyjnej nr 109/1 znajdującej się w Złotkowie przy ul. Sobockiej/ Poznańskiej. Pismo, zawierające uwagi Zarządu Osiedla poparło 249 osób. Zostanie złożone w dniu 13 sierpnia 2018 r. w Urzędzie Gminy w Suchym Lesie.


9 lipca 2018 r.

Pismo wójta Grzegorza Wojtery skierowane do Zarządu Osiedla Złotniki-Osiedle w sprawie wydania decyzji decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla planowanego przedsięwzięcia polegającego na budowie hali z instalacją do produkcji frakcji biomasy (biododatku drugiej generacji do biokomponentu) z tłuszczów pochodzenia roślinnego na działce ewidencyjnej 100/9, obręb Złotkowo, przy ul. Poznańskiej w Złotkowie, gm. Suchy Las, powiat poznański, którego inwestorem jest firma Bioten Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Lutyckiej 93 w Poznaniu.


2 lipca 2018 r.

RAPORT O ODDZIAŁYWANIU PRZEDSIĘWZIĘCIA NA ŚRODOWISKO. Inwestor: Bioten sp. z o.o., ul. Lutycka 93, 60-478 Poznań. Przedsięwzięcie: Budowa hali z instalacją do produkcji frakcji biomasy (biododatku drugiej generacji do biokomponentu) z tłuszczów pochodzenia roślinnego na działce ewidencyjnej o nr 100/9, obręb: Złotkowo, przy ulicy Poznańskiej w Złotkowie, gmina Suchy Las, powiat poznański.


22 czerwca 2018 r.

Obwieszczenie Wójta Gminy Suuchy Las o wszczęciu procedury adminstracyjnej zmierzającej do wydania decyzji środowiskowej dla inwestycji. Skan obwieszczenia...


18 maja 2017 r.

Posiedzenie Komisji Komunalnej i Ochrony Środowiska z dnia 18.05.17 r. Spotkanie z przedstawicielami firmy BIOTEN w sprawie lokalizacji na terenie Gminy Suchy Las miejsca dla produkcji biokomponenetów do biopaliw. Protokół ...