Ścieżka:

Grzegorz Rewers


 

 

Radny Gminy Suchy Las

Okręg nr 15 - Złotkowo, Złotniki-Osiedle


Żonaty, dwoje dzieci – syn Miłosz lat 28, córka Jowita lat 21. Od kilku lat prowadzę własną działalność usługową.

W Złotkowie i nie tylko utożsamiany jestem ze sportem, a konkretnie z piłką nożną. Wspólnie z grupą znajomych w 2002 r. założyliśmy UKS Złoci Złotkowo. Klub ten godnie reprezentuje miejscowość Złotkowo, grając mecze u siebie, jak i na wyjazdach w B klasie.

Ważną i istotną sprawą dla mnie jest również współpraca z sołtysem na niwie kulturalnej oraz sportowej w miejscowości Złotkowo.

Program Wyborczy

Jedno z głównych zadań, jakie będą stały przede mną, to doprowadzenie do zakończenia budowy infrastruktury w Złotkowie ul. Słonecznikowa oraz rozpoczęcie budowy pełnej infrastruktury na ul. Kochanowskiego, na którą od wielu lat czekają jej mieszkańcy.

Uważam za konieczne przejęcie od nadleśnictwa Łopuchówko dróg i ulic na terenie Złotkowa, co w niedalekiej przyszłości umożliwi rozbudowę tychże miejsc i ich pielęgnację przez nowego właściciela, którym będzie Gmina Suchy Las (oświetlenie ulicy Leśnej oraz od ulicy Lipowej w kierunku lasu).

Ważną i istotną sprawą dla mnie jest również współpraca z sołtysem na niwie kulturalnej oraz sportowej w miejscowości Złotkowo. Myślę, że czas, który minął, jest dowodem na to, że hasło ZGODA i ROZWÓJ to działania, a nie tylko słowa. Harmonijny postęp w naszej Gminie – oczywiście na miarę budżetu, jaki posiadamy – widać także w naszej miejscowości. Po dużych inwestycjach, które w najbliższym czasie będą dokończone, przyszedł czas na mniejsze – takie jak: powstanie dwóch nowych przystanków na ul. Lipowej i Sobockiej, postawienie dwóch lampy (do końca roku) na ul. Sobockiej w celu poprawy bezpieczeństwa.

Miniony czas nie był stracony w odniesieniu do pracy radnego. Widać ogrom inwestycji na terenie naszej Gminy, co podnosi jej rangę, a w całej tej strukturze Złotkowo też ma swoje bardzo ważne miejsce.


Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Opracowano na podstawie: www.grzgorz-wojtera.pl (grudzień 2014 r.)