Ścieżka:

Michał PrzybylskiRadny Gminy Suchy Las
Okręg nr 14

Złotniki-Osiedle


Absolwent Wydziału Nauk Społecznych UAM w Poznaniu. Studia podyplomowe z ekonomii, zarządzania i informatyki w Akademiach Ekonomicznych w Poznaniu oraz Katowicach. Od wielu lat zarządza placówkami edukacyjnymi. Kierownik oraz członek zespołów zarządzających wielu projektów unijnych.


Przewodniczący Zarządu Osiedla ZŁOTNIKI – OSIEDLE w latach 2012-2015. Reprezentuje interesy mieszkańców i stara się pomagać w rozwiązywaniu ich problemów. Podkreśla, że miarą sukcesu jest umiejętność współpracy z ludźmi. Od 11 lat mieszka w Złotnikach.

Lubi piesze górskie wędrówki, podróże samochodowe po Europie, narciarstwo, brydża oraz piłkę nożną. Żona Alicja, dwoje dorosłych dzieci.

Program:

  • Budowa na terenie nowopowstającego osiedla kompleksu przedszkolno – szkolnego z bazą sportową dla dzieci i młodzieży z nowego obwodu szkolnego: Złotniki Wieś, Złotniki Osiedle, Złotkowo - po przeprowadzeniu konsultacji z mieszkańcami.
  • Budowa sygnalizacji i lewoskrętów na skrzyżowaniu Obornicka/ Pawłowicka.
  • Budowa ulic (przywrócenie odebranych w latach 2012/2013 środków): Zielona, Radosna, Wrzosowa, Bluszczowa, Kwiatowa, Tulipanowa, Irysowa, Różana, Konwaliowa, Spacerowa, Pagórkowa, Graniczna, Okrężna, Miła, Krótka, Żukowa, Cicha, Graniczna, Prosta, Działkowa.
  • Budowa ulicy Dworcowej. Rewitalizacja dworca kolejowego wraz z otoczeniem.
  • Doświetlenie ulic: Jelonkowa, Ognikowa, odcinek od ul. Radosnej do Kwiatowej.
  • Budowa małej pętli autobusowej na skrzyżowaniu ulic: Pigwowa/ Jelonkowa (Wielkopolanka). Wjazd i wyjazd autobusów od ulicy Czołgowej. Montaż wiat na przystankach komunikacyjnych.
  • Monitoring newralgicznych skrzyżowań oraz placów zabaw.
  • Doposażenie i poprawne utrzymywanie terenów rekreacyjnych i zieleni przyulicznej.
     

Kontakt dla mieszkańców: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 602 618 249